Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka, Рабка, Польща
Вілла - Рабка, Польща

Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka

У помешканні Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka, розташованому в місті Рабка, до послуг гостей номери з безкоштовним Wi-Fi та чудовим видом на гори.

9,0Чудово · 14 відгуківРабка, Польща
  • До 15 гостей
  • 300 m²
  • Безкоштовна парковка
  • Безкоштовний Wi-Fi
01 / 08
Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka, Рабка, Польща – фото 3

Ласкаво просимо

Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka

У помешканні Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka, розташованому в місті Рабка, до послуг гостей номери з безкоштовним Wi-Fi та чудовим видом на гори. Також до послуг гостей сад, тераса та бар. До послуг гостей цього помешкання балкон та безкоштовна приватна парковка.

Помешкання Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka облаштовано стількома спальнями (7), кухнею з холодильником та посудомийною машиною, пральною машиною і стількома ванними кімнатами (4) з безкоштовними туалетно-косметичними засобами та феном. Гості можуть користуватися CD-програвачем. Серед іншого тут до розпорядження гостей телевізор із плоским екраном, програвач Blu-ray і ігрова приставка.

Персонал стійки реєстрації володіє такими мовами – англійська та польська – і надасть гостям практичні інструкції про околиці помешкання.

Серед зручностей помешкання Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka варто відзначити місце для зберігання лиж, а в його околицях можна зайнятися катанням на лижах.

Помешкання Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka розміщено за 32 км від пам'ятки "Аквапарк Terma Bania". Аеропорт (Міжнародний аеропорт Івана Павла II Краків-Баліце) розміщений за 75 км звідси.

  • Відмінне розташування: високі оцінки від нещодавніх гостей (9,4)
  • Безкоштовна приватна автостоянка на території
  • Чим зайнятися: Катання на лижах, Гідромасажна ванна
Заїзд
З 17:00
Виїзд
До 10:00

Розміщення

Номери та люкси

Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka пропонує на вибір 1 тип номера.

Вілла – Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka

Вілла

  • 1 особливо широке двоспальне ліжко, 1 особливо широке двоспальне ліжко, 1 особливо широке двоспальне ліжко, 1 диван-ліжко, 1 особливо широке двоспальне ліжко, 1 особливо широке двоспальне ліжко, 1 односпальне ліжко і 1 диван-ліжко
  • До 15 гостей
  • 300 m²
  • Власна ванна кімната

Featuring a private entrance, this spacious villa also is comprised of 7 separate bedrooms and 4 bathrooms with a bath and a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The villa also has a barbecue. The unit features a washing machine, mountain views, a terrace and wine/champagne is featured for guests. The unit offers 8 beds.

  • Ванна
  • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби
  • Душ
  • Халат
  • Кухня
  • Біде
  • + ще 45

Зручності

Усе, що потрібно

Продумані зручності для комфортного й безтурботного відпочинку.

  • Безкоштовна парковка
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Сімейні номери
  • Номери для некурців
  • Бар

Усі зручності

Парковка

Безкоштовна приватна автостоянка розміщена на території готелю (попереднє резервування місця не потрібне).

Інтернет

Бездротовий доступ до Інтернету надається на всій території готелю безкоштовно.

Кухня

  • Обідній стіл
  • Засоби для чищення
  • Кухонна плита
  • Духова шафа
  • Сушильна машина
  • Кухонне приладдя
  • Електрочайник
  • Кухня
  • Пральна машина
  • Посудомийна машина
  • Мікрохвильова піч
  • Холодильник
  • Міні-кухня

Спальня

  • Шафа або гардероб
  • Гардеробна
  • Подовжені ліжка (понад 2 метри)

Ванна кімната

  • Туалетний папір
  • Рушники
  • Додаткова ванна кімната
  • Біде
  • Додатковий туалет
  • Ванна або душ
  • Капці
  • Окрема ванна кімната
  • Туалет
  • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби
  • Халат
  • Фен
  • Ванна
  • Душ

Вітальня

  • Обідня зона
  • Диван

Медіа та технології

  • Програвач Blu-ray
  • Ігрова консоль
  • Телевізор із плоским екраном
  • Відеоігри
  • Відео
  • Програвач компакт-дисків
  • DVD-програвач
  • Радіо
  • Телевізор

Зручності в номері

  • Розетка біля ліжка
  • Диван-ліжко
  • Сушарка для білизни
  • Вішак для одягу
  • Окремий вхід
  • Килимове покриття
  • Вентилятор
  • Зручності для прасування
  • Праска

На відкритому повітрі

  • Обідня зона надворі
  • Вуличні меблі
  • Барбекю
  • Патіо
  • Балкон
  • Тераса
  • Сад

Оздоровчі послуги

  • Гідромасажна ванна(Оплачується окремо)

Їжа й напої

  • Бар

Спорт і відпочинок

  • Приміщення для зберігання лиж
  • Катання на лижах

На відкритому повітрі/вид

  • Вид на видатну пам’ятку
  • Вид на гори
  • Краєвид

Специфікації будівлі

  • Окремий

Розваги та сімейні послуги

  • Дитячі книги, DVD або музика
  • Настільні ігри / пазли

Різне

  • На всій території готельного об'єкта і в номерах заборонено курити
  • Опалення
  • Сімейні номери
  • Номери для некурців

Ваш відпочинок чекає

Почувайтеся як удома

Відпочивайте з комфортом і відкривайте красу цих місць - Рабка чекає на вас.

Перевірити наявність місць

Розташування

Як нас знайти

Адреса

15B Słoneczna, 34-700 Rabka, Польща

Заїзд з 17:00

Виїзд до 10:00

Що поруч

Що поблизу

  • Willa Topolówka960 м
  • Willa Anioł1,1 км
  • Willa Liliana1,3 км
  • Willa Gwiazda1,3 км
  • Willa Antonina1,3 км
  • Bulwary nad Poniczanką1,9 км
  • Dom pod Trzema Madonnami2,4 км
  • Ratusz13 км
  • Orlik14 км
  • Pomnik Władysława Orkana18 км

Ресторани та кафе

  • РесторанBistro Grill820 м
  • РесторанRetro Bil820 м
  • РесторанProsty Temat1,4 км

Громадський транспорт

  • ПоїздRabka-Zdrój2,1 км
  • ПоїздChabówka3,9 км

Найближчі аеропорти

  • Міжнародний аеропорт Івана Павла II Краків-Баліце74 км
  • Аеропорт Попрад-Татри87 км

Указано найкоротші орієнтовні відстані пішки або автомобілем. Фактичні відстані можуть відрізнятися.

Корисно знати

Правила проживання

Правила та практична інформація для вашого перебування в Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka.

Реєстрація заїзду

З 17:00

Під час реєстрації заїзду гості зобов’язані пред’явити посвідчення особи та кредитну картку.

Будь ласка, заздалегідь повідомте адміністрації помешкання свій час заїзду.

Реєстрація виїзду

До 10:00

Страхова застава, що повертається

Під час заїзду необхідно внести страхову заставу в розмірі 750 zł. Ця оплата приймається готівкою. Ви отримаєте внесену суму під час реєстрації виїзду. Після перевірки стану помешкання вам повернуть заставу в повному обсязі готівкою.

Діти та ліжка

Правила розміщення дітей

Дозволене проживання для дітей будь-якого віку.

Правила про додаткові ліжка й дитячі ліжечка

У цьому помешканні не надають дитячі ліжечка та додаткові ліжка.

Без вікових обмежень

Немає вікових обмежень для реєстрації заїзду

Куріння

Курити заборонено.

Вечірки

Проводити вечірки/заходи заборонено.

Тихі години

Гостям потрібно дотримуватися тиші з 22:00 по 06:00.

Домашні тварини

Розміщення з хатніми тваринами заборонено.

Мови спілкування

англійська і польська

Важлива інформація

  • Під час реєстрації заїзду вам необхідно пред'явити посвідчення особи з фотографією та кредитну картку. Будь ласка, зауважте, що всі особливі побажання виконуються за умови наявності такої можливості і можуть потребувати додаткової плати.
  • Будь ласка, повідомте адміністрації Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka очікуваний час свого приїзду заздалегідь. Для цього ви можете скористатися полем для особливих побажань під час бронювання або зв'язатися безпосередньо з адміністрацією за контактними даними, зазначеними у підтвердженні бронювання.
  • Для цього бронювання необхідно внести передоплату за допомогою банківського переказу. Адміністрація помешкання зв'яжеться з вами після бронювання і надасть необхідні інструкції.
  • В цьому помешканні не можна влаштовувати дівич-вечори, парубочі і подібні вечірки.
  • Тихий час триває з 22:00 по 06:00.
  • Під час заїзду необхідно внести страхову заставу в розмірі 750 zł. Ця оплата приймається готівкою. Ви отримаєте внесену суму під час реєстрації виїзду. Після перевірки стану помешкання вам повернуть заставу в повному обсязі готівкою.
  • При проживанні в помешканні з дітьми, будь ласка, зверніть увагу, що об’єкт юридично зобов’язаний застосовувати стандарти захисту неповнолітніх, визначати особу неповнолітніх та їхні стосунки з дорослим, з яким вони проживають.

Часті запитання

Поширені запитання

Усе, що ви хотіли знати про проживання в Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka.

Який сніданок подають у Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka?+

Інформацію про сніданок у Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka не вказано. Будь ласка, уточніть її безпосередньо в помешканні.

Які номери можна забронювати в Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka?+

Типи номерів у Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka: Вілла.

Скільки гостей може розміститися в Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka?+

Наймісткіший номер у Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka розрахований на розміщення до 15 гостей.

О котрій заїзд і виїзд у Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka?+

Заїзд: З 17:00. Виїзд: До 10:00.

Чи є в Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka парковка?+

Безкоштовна приватна автостоянка розміщена на території готелю (попереднє резервування місця не потрібне).

Чи є в Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka Wi-Fi?+

Бездротовий доступ до Інтернету надається на всій території готелю безкоштовно.

Чи можна проживати в Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka з домашніми тваринами?+

Розміщення з хатніми тваринами заборонено.

Скільки коштує проживання в Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka?+

Ціни в Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka залежать від дат поїздки та обраного номера. Актуальні ціни дивіться в описі вище.

Чи є в Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka ресторан?+

У Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka не зазначено власного ресторану. Кафе та ресторани можна пошукати поблизу (Рабка).

Які зручності пропонує Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka?+

У Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka до послуг гостей: безкоштовна парковка, бар, барбекю і тераса.

Якими мовами розмовляють у Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka?+

Персонал Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka розмовляє такими мовами: англійська і польська.

Відгуки гостей

Що кажуть наші гості

9,0

На основі 14 відгуків гостей

Персонал
9,4 з 10
Зручності
9,4 з 10
Чистота
9,6 з 10
Комфорт
9,1 з 10
Співвідношення ціна/якість
9,1 з 10
Розташування
9,4 з 10

“Wszystko przebiegło bezproblemowo, a mieszkanie spełniło moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam! - Miałem przyjemność wynajmować to mieszkanie i mogę je z pełnym przekonaniem polecić. Dom jest bardzo przestronny, z dużą liczbą pokoi, dzięki czemu każdy ma zapewniony komfort i prywatność. Do dyspozycji są aż trzy łazienki, co znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie, szczególnie przy większej liczbie osób. Internet działał bardzo dobrze i był stabilny, co było dla mnie dużym plusem. Całość była zadbana, wygodna i dobrze przygotowana do pobytu.”

R
RobertПольща
Група друзів · квітень 2026 р.

“Doskonały na wypoczynek w szerszym gronie - Bardzo duży, świetnie urządzony dom. Czystość bez zastrzeżeń. Doskonały dla większych grup. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona, 3 łazienki to duży komfort przy większych grupach. Lokalizacja w spokojnym miejscu, a jednocześnie zaledwie 10 minut spacerem do parku zdrojowego. Spędziliśmy tam piękny jesienny weekend. Polecamy.”

E
Edytah08Польща
Індивідуальний мандрівник · жовтень 2024 р.

“Понравилось, что на каждом этаже есть отдельные ванные комнаты. Вокруг тишина и покой.”

O
OleksandraУкраїна
Сім'я · лютий 2026 р.

“Saziņa ar saimniekiem ļoti viegla, māja ļoti plaša. Visiem ļoti patika❤️💯 Zakapone un visi mūsu apskates objekti atradās apmēram 40-60min braucienā.”

P
PlotņikovaЛатвія
WITH_FRIENDS · серпень 2025 р.

“Polecam serdecznie to miejsce”

P
PiotrПольща
Група друзів · травень 2025 р.

Ваша подорож починається тут

Почніть свій відпочинок

Відкрийте для себе чарівність Prywatna Rezydencja Marylin Monroe Rabka. Бронюйте за найкращою ціною та насолоджуйтеся незабутнім відпочинком.

Забронювати

Гарантія найкращої ціни